Lista zgłoszeń Bieg Wedla 2013

zgłoszonych uczestników :

Błedna deklaracja trasy (ew. start poza konkursem - PK)

lp.data zgłoszenianazwisko i imięrocznikklub/miejscowośćtrasawpisowe
Trasa A - start godz. 11.00 (1 pętla) dzieci i młodzież do lat 15 (ur. w 1997 r. i później) oraz osoby w wieku 70 lat i więcej (1942 i wcześniej) - 1,86 km
12912-12-06 12:32BOROWSKI SEBASTIAN2004WarszawaA -nd
30212-12-06 16:42DAMAZIAK ZUZANNA2004WarszawaA -nd
24712-12-06 14:48DESKA BARTOSZ2001KoszalinA -nd
24412-12-06 14:47DESKA ŁUKASZ1999KoszalinA -nd
38412-12-06 12:03DOBIJAŃSKA NATALIA2000KM Aktywni SochaczewA -nd
39312-12-06 12:04DOBRZYŃSKA ROKSANA2004KM Aktywni SochaczewA -nd
1012-12-06 12:05DRAGAŃSKA JULIA2001KM Aktywni SochaczewA -nd
1712-12-06 12:05DUTKOWSKI ALAN2001KM Aktywni SochaczewA -nd
2212-12-06 12:06FLIS MIKOLAJ2001KM Aktywni SochaczewA -nd
17112-12-06 13:01FRYDRYCH WIKTOR2004WarszawaA -nd
6512-12-06 12:12FURMAN ZUZANNA2002Biegam dla MatiegoA -nd
2712-12-06 12:07GABRYś JULIA2005KM Aktywni SochaczewA -nd
2912-12-06 12:07GONTA ANETA1997KM Aktywni SochaczewA -nd
35912-12-06 12:02IGNATOWICZ JAKUB2002Trucht Tarchomin TeamA -nd
40912-12-07 11:31KACPRZAK MARCIN1999gwardia/warszawaA -nd
11612-12-06 12:25KASPRZAK IGOR2004SulejówekA -nd
3712-12-06 12:08KEPCZYŃSKI HUBERT2001KM Aktywni SochaczewA -nd
14712-12-06 12:44KNYCHAS WIKTORIA1999TEAM KNYCHASA -nd
66412-12-20 00:01KORDELASIŃSKI ŁUKASZ2002A -nd
47812-12-08 0:42KORKOSZ PATRYCJA2002Groty TeamA -nd
4312-12-06 12:09KOSK JAKUB1998KM Aktywni SochaczewA -nd
27312-12-06 15:15KOZŁOWSKA NATALIA2003WarszawaA -nd
2812-12-06 12:07KROCHMAL KINGA2005HKT "TREP" PTTK/WarszawaA -nd
46712-12-07 22:09KUBACKI JAN2001KRZAL ADVENTURE TEAMA -nd
10212-12-06 12:21LASKOWSKA URSZULA2000UKS Gepard/ WarszawaA -nd
4912-12-06 12:09LELONEK KLAUDIA1998KM Aktywni SochaczewA -nd
15812-12-06 12:54MAJDAN JĘDREK1999BBL WarszawaA -nd
21212-12-06 14:02MALCZEWSKI KRZYSZTOF2001WarszawaA -nd
6412-12-06 12:12MARCJAŃSKA PAULINA2001KM Aktywni SochaczewA -nd
6812-12-06 12:13MARCZAK PIOTR1997KM Aktywni SochaczewA -nd
42912-12-07 8:53MICHALIK JAKUB2001PogorzelA -nd
412-12-06 12:04MIERZWIŃSKA ELŻBIETA2004KM Aktywni SochaczewA -nd
13212-12-06 12:36MIKUłA JAKUB2005WarszawaA -nd
11312-12-06 12:23MIZIELIńSKI MIKOłAJ2005WarszawaA -nd
32912-12-06 19:08MORAWSKA JULIA2003RadomA -nd
2112-12-06 12:06MUZYKA MARIA1999Gimnazjum 93 WarszawaA -nd
912-12-06 12:05MUZYKA MAURYCY1998Warszawski Klub KolarskiA -nd
28212-12-06 15:52NAPIERAJ STANISŁAW2002WarszawaA -nd
18612-12-06 13:11PAPROCKI JAKUB2005Dębe WielkieA -nd
36312-12-06 12:02PIETRUSZKA ALEKSANDRA2001KM Aktywni SochaczewA -nd
39412-12-06 20:19POLIT SEWERYN2000R-TEAM ŁowiczA -nd
7312-12-06 12:14PRZYBYSZ BARTOSZ15-0TłuszczA -nd
8012-12-06 12:15RACZKOWSKI FILIP2007KM Aktywni SochaczewA -nd
41512-12-07 0:00ROSIŃSKI MICHAŁ2000Kamionek - Praga PołudnieA -nd
26712-12-06 22:58STEFAŃSKI GRZEGORZ2001Stara WieśA -nd
7412-12-06 12:14SUCHARSKI KAMIL2001KM Aktywni SochaczewA -nd
34712-12-06 12:01SUSKIEWICZ MAJA2004WarszawaA -nd
7712-12-06 12:14SZEWCZYK JUSTYNA1997KM Aktywni SochaczewA -nd
5812-12-06 12:11SZWEDO ALEKSANDRA2004CzernikowoA -nd
19912-12-06 13:34TORZEWSKA JULITA1998WarszawaA -nd
20112-12-06 13:37TORZEWSKI ALBERT2002WarszawaA -nd
10112-12-06 12:21WALERZAK TYMEK2005ZšbkiA -nd
15712-12-06 12:53WIśNIEWSKI TOMASZ2000BBL WarszawaA -nd
33912-12-06 19:56WOJDA WERONIKA2000JózefówA -nd
8212-12-06 12:16WOSIŃSKA JULIA2003KM Aktywni SochaczewA -nd
8512-12-06 12:16WOSIŃSKI MATEUSZ2005KM Aktywni SochaczewA -nd
8712-12-06 12:17WOSIŃSKI MIKOLAJ2000KM Aktywni SochaczewA -nd
1212-12-06 12:05ZIELONKO - CZUPTA WERONIKA1998AON WarszawaA -nd
24112-12-06 14:44ZNAMIEC KUBA2004WarszawaA -nd
5212-12-06 12:10ŁASICA MIKOLAJ2001KM Aktywni SochaczewA -nd
5412-12-06 12:11ŁYCZYWEK DOMINIK2005KM Aktywni SochaczewA -nd
29312-12-06 16:16ŁĘGIEWICZ JAGODA2004ŚlepowronyA -nd
Trasa B - start godz. 11.40 - dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (I klasa sz. podst, ur. w 2006 i młodsze) - 0,25 km
23312-12-06 14:38BUDZISZEWSKA NELLY2011WarszawaB -nd
37312-12-06 12:02CELAREK NATALIA2006KM Aktywni SochaczewB -nd
14212-12-06 12:42CHACHURSKI MIESZKO2007UNTS WarszawaB -nd
8812-12-06 12:17CIECHANOWSKA ALEKSANDRA2007WarszawaB -nd
9812-12-06 12:19CIECHANOWSKI STANISŁAW2007WarszawaB -nd
8112-12-06 12:15CZAJKA KONRAD2006Biegam dla MatiegoB -nd
38112-12-06 12:03CZUK MAKSYMILIAN2010MagdalenakB -nd
35712-12-06 12:01DESKA MAŁGORZATA2008Nowa IwicznaB -nd
17612-12-06 13:03FRYDRYCH ARTUR2008WarszawaB -nd
17412-12-06 13:02FRYDRYCH HUBERT2006WarszawaB -nd
37712-12-06 12:03IGNATOWICZ NATALIA2011Trucht Tarchomin TeamB -nd
3212-12-06 12:08JASIŃSKA JULIA2006KM Aktywni SochaczewB -nd
2312-12-06 12:06KONEFAŁ ŁUCJA2006WesołaB -nd
47712-12-08 0:40KORKOSZ STANISŁAW2008Groty TeamB -nd
39912-12-06 12:04KWIATKOWSKA ZOFIA2011HenryszewB -nd
16812-12-06 12:59LECH MICHALINA2007WarszawaB -nd
15412-12-06 12:51LUSA MAKS2010SulejówekB -nd
40612-12-07 12:38MAŁEK HANNA2006WarszawaB -nd
40712-12-07 12:39MAŁEK JAN2008WaeszawaB -nd
13612-12-06 12:37MIKUłA JULIA2006WarszawaB -nd
8412-12-06 12:16MIZIELIńSKI MIKOłAJ2005WarszawaB -nd
712-12-06 12:05ORLAŃSKA MARIA2007HKT TREPB -nd
3012-12-06 12:07ORLAŃSKI-WOźNIAK PATRYK2010PruszkówB -nd
18712-12-06 13:12PAPROCKI OLIWIER2007Dębe WielkieB -nd
12212-12-06 12:30POTEMPSKA ANASTAZJA2006WarszawaB -nd
12412-12-06 12:31POTEMPSKI STANISŁAW2008WarszawaB -nd
28612-12-06 15:56SAK PATRYK2008WarszawaB -nd
31312-12-06 17:45SITARSKA MARYSIA2008SulejówekB -nd
36012-12-06 12:02SUSKIEWICZ KAJETAN2007WarszawaB -nd
36812-12-06 12:02SUSKIEWICZ MIŁOSZ2007WarszawaB -nd
4812-12-06 12:09SZWEDO JAGODA2008CzernikowoB -nd
4112-12-06 12:08WIERZBICKA JULIA2008WarszawaB -nd
3112-12-06 12:07WIERZBICKI KRZYSZTOF2006WarszawaB -nd
6012-12-06 12:11WIEśNIAK ZUZANNA2007Warszawa - BielanyB -nd
39212-12-06 12:04ŁADA MACIEJ2008WarszawaB -nd
512-12-06 12:04ŁADA MAREK2008WarszawaB -nd
29612-12-06 16:17ŁĘGIEWICZ KRZYSZTOF2007ŚlepowronyB -nd
Trasa C - start godz. 12.00 (3 pęte) (ur. w 1996 i wcześniej) - 5,43 km
10312-12-06 12:22ŁACHETA JERZY1961Polfa Tarchomin S.A.C -OK
65512-12-20 21:53ANDREJEW AGNIESZKA1970VW Szewczyk TeamC+DOK
31512-12-06 17:56ARTYSZUK MONIKA1982JacekBiega by PowergymC -OK
64012-12-20 14:03BAJOREK JACEK197512tri.plC+DOK
69512-12-30 00:01BALCERZAK ANDRZEJ1953WarszawaC -OK
84513-01-07 10:34BANASZEWSKA JOANNA1977WarszawaC -OK
45012-12-07 15:56BANASZKIEWICZ MARCIN1981Running FreeC+DOK
49012-12-08 14:45BARAN ZENON1960KB ACTIVESPORTSC+DOK
61012-12-20 12:41BARANOWSKI KRZYSZTOF1964ZIELONKAC+DOK
61112-12-20 12:42BARANOWSKI PAWEŁ1995ZIELONKAC+DOK
16512-12-06 12:57BARTKOWIAK HENRYK1946GIBnO WarszawaC -OK
36612-12-06 12:02BARTOSIAK PATRYCJA1992WarszawaC -OK
38012-12-06 12:03BARTOSIAK PAULINA1994WarszawaC -OK
50212-12-08 20:33BARYŻEWSKI REMIGIUSZ1985WarszawaC -OK
70113-01-04 15:17BERDYCHOWSKI ZYGMUNT1960Festiwal BiegowyC -OK
66012-12-20 22:26BIAŁAS JAROSŁAW1983SyryniaC+DOK
24912-12-06 14:58BOBRYK ANNA1993ŁosiceC+DOK
25212-12-06 15:00BOBRYK KINGA1995ŁosiceC -OK
25412-12-06 15:01BOBRYK ZENON1957ŁosiceC+DOK
83013-01-06 00:01BORKOWSKI MAREK1972Praga Płd./KamionekC -OK
71013-01-04 15:23BOROWICZ-DWORAK PATRYCJA1970Warszawa-WesołaC -OK
55512-12-09 22:37BRZOZOWSKI PIOTR1969KB-REBUS.PLC+DOK
76513-01-06 00:01BUTKIEWICZ MAŁGORZATA1966KB Galeria W-waC+DOK
6712-12-06 20:45BUTWIŁOWSKA BARBARA1969WarszawaC -OK
1312-12-06 20:25BšK JOANNA1981Szkotlandyard / WarszawaC+DOK
68112-12-22 20:59BŁOŃSKI ŁUKASZ1985WarszawaC+DOK
46212-12-07 20:54BĘBENISTA ADRIAN1997KielceC -OK
312-12-06 12:04CELEJOWSKA MAGDA1985LegionowoC+DOK
85613-01-25 00:01CHMIELEWSKA BOŻENALotte/WedelC -OK
18512-12-06 13:11CHRUSCIAK MATEUSZ1984warszawaC -OK
18312-12-06 13:07CHRUSCIAK MONIKA1984warszawaC -OK
30712-12-06 17:08CIECIERA ANETA1974WARSZAWAC -OK
56412-12-10 10:21CYRNY RAFAŁ1977ingzycie.plC+DOK
53612-12-09 17:35CZAJA DANIEL1975WarszawaC -OK
40012-12-06 12:04CZUPTA HIERONIM1974AON WarszawaC+DOK
72313-01-04 19:36CZYŻOWSKI MAREK1976Mińsk MazowieckiC -OK
34812-12-06 12:01DESKA LESZEK1976Blogacze/Nowa IwicznaC -OK
35012-12-06 20:12DEUTSCHMANN WOJCIECH1980WarszawaC -OK
72813-01-04 22:48DOBKOWSKA ANNA1951KB GALERIA WarszawaC+DOK
2012-12-06 12:06DOROSZUK CEZARY1983A.K.B.MORT!C+DOK
25112-12-06 15:00DREWNIAK MARCIN1969Koczargi StareC+DOK
78813-01-06 17:37DRUś KAROLINA1994WarszawaC -OK
49812-12-08 18:23DULKO BOŻENA1974WarszawaC -OK
69112-12-23 20:43DUSZCZYK KATARZYNA1979WarszawaC -OK
71113-01-04 15:26DWORAK KRYSPIN1969Warszawa-WesołaC -OK
40112-12-06 15:26FOCHT DOROTA1989WarszawaC -OK
54312-12-09 19:10FRYDRYCH BOŻENA1957WarszawaC+DOK
50012-12-08 19:09GAIK BARTŁOMIEJ1976WarszawaC+DOK
85913-01-25 00:01GAJEWSKA ALEKSANDRA1989WarszawaC -OK
82513-01-06 00:01GISKI ZBIGNIEW1953RadiówekC -OK
72613-01-04 22:06G©SIŃSKI RAFAŁ1987Borzęcin DużyC -OK
53512-12-09 17:09HERMAN RAFAŁ1977Easy-SportC+DOK
39112-12-06 12:03HULANICKA IRINA1956FESTIWAL BIEGOWYC -OK
612-12-06 12:04HULANICKI ANDRZEJ1958FESTIWAL BIEGOWYC -OK
34612-12-06 12:01IGNATOWICZ ANDRZEJ1974Trucht Tarchomin TeamC -OK
37812-12-06 12:03IGNATOWICZ JOANNA1980WarszawaC -OK
56812-12-10 11:29JANICKI JACEK197212tri.plC -OK
81713-01-06 00:01JANICKI TOMASZ1973C -OK
23212-12-06 14:37JANOWSKI KONRAD1949Gwardia WarszawaC -OK
22412-12-06 14:16JONIK JUSTYNA1991WAT WarszawaC -OK
39712-12-06 12:04JĘDRZEJEWSKA KINGA1994Gwardia WarszawaC -OK
20612-12-06 13:57KACPRZAK KAMIL1991WarszawaC -OK
20512-12-06 13:56KACPRZAK MONIKA1966WarszawaC -OK
9112-12-06 12:17KACZOREK MARCIN1975JÓZEFÓWC+DOK
74113-01-05 21:16KALATA PIOTR1980WarszawaC -OK
78413-01-06 17:25KALSKA STELLA1977WarszawaC -OK
79013-01-06 17:52KARASEK KAROLINA1988R-TEAM ŁowiczC -OK
49512-12-08 16:23KILIAŃSKI RAFAŁ1972Trucht Tarchomin TeamC+DOK
58612-12-10 20:52KIRAGA ANNA1980WarszawaC+DOK
79513-01-06 19:50KLIMCZAK ALEKSANDRA1998WołominC -OK
51912-12-09 12:33KLUKOWSKI DARIUSZ1965WarszawaC+DOK
14012-12-06 12:41KNYCHAS DAREK1973KLUB BIEGOWY ERGOC+DOK
14912-12-06 12:45KNYCHAS DOMINIK1997TEAM KNYCHASC -OK
14112-12-06 12:42KNYCHAS DOROTA1972TEAM KNYCHASC -OK
12812-12-06 12:32KOCOŃ RAFAŁ1984WarszawaC -OK
17312-12-06 13:02KOPEĆ KRZYSZTOF1977WarszawaC -OK
25912-12-06 15:06KOSTAŃSKI WOJCIECH198812tri.plC+DOK
82913-01-06 00:01KOWALCZYK KAROL1985Praga Płd./KamionekC -OK
78313-01-06 17:24KOWALEWSKA KATARZYNA1974WarszawaC -OK
71713-01-04 16:26KOZIOŁ ŁUKASZ1986Warszawa - BielanyC -OK
28712-12-06 16:33KOśCIELSKI MATEUSZ1976Biegamy w NieporęcieC+DOK
24012-12-06 14:43KOśNIEWSKA WERONIKA1985obozybiegowe.pl / MarkiC+DOK
9912-12-06 12:21KOŁACZ WOJCIECH1990Klub Biegacza ERGOC+DOK
15512-12-06 12:53KOŃCZYCKA MAŁGORZATA1964WarszawaC+DOK
16012-12-06 12:54KOŃCZYCKI JANUSZ1964WarszawaC+DOK
9512-12-06 12:18KOŃCZYK GRZEGORZ1980WarszawaC -OK
13512-12-06 12:36KRAJEWSKI GRZEGORZ1974Drużyna SzpikuC+DOK
71813-01-04 16:29KRAWCZYŃSKA TINA1976RadziejowiceC -OK
10612-12-06 12:22KRYSIAK KAROLINA197912tri.plC -OK
13312-12-06 12:36KRZYCKI RAFAŁ1977Klub Biegacza ERGOC+DOK
53212-12-09 15:56KRÓLIKOWSKA CECYLIA1985WarszawaC+DOK
29212-12-06 16:10KUBUJ ŁUKASZ198812tri.pl/WarszawaC+DOK
67812-12-22 19:19KUCIŃSKI ŁUKASZ1978WarszawaC+DOK
73513-01-05 20:48KULA KRZYSZTOF1989WarszawaC+DOK
83113-01-06 00:01KULASEK ANDRZEJ1976sport.pl/KamionekC -OK
73613-01-05 20:48KWIATKOWSKI ARKADIUSZ1986CT TEAM WarszawaC+DOK
85313-01-07 14:20KŁOSOWSKI KAMIL1985WarszawaC+DOK
20912-12-06 14:00KĘDZIOR MACIEK1983WarszawaC+DOK
2612-12-06 12:06LEWIŃSKA PAULINA1976BIEGIEM PRZEZ POLSKĘC -OK
1512-12-06 12:05LEWIŃSKI KRZYSZTOF1967BIEGIEM PRZEZ POLSKĘC+DOK
69813-01-04 15:13LIPIEC TOMASZ1971Festiwal BiegowyC -OK
83213-01-06 00:01LIPSKA ZUZANNA1985GocławC -OK
27612-12-06 15:33LUKS BARTŁOMIEJ1981Polarny Klub Sportowy HornsundC+DOK
72513-01-04 21:39MACHERA ANNA1981kochamoliwe.com/WarszawaC -OK
19112-12-06 13:19MACUGOWSKI ADAM1979WEDEL/KAMIONEKC -OK
69913-01-04 15:16MAGIERSKI JERZY1956Festiwal BiegowyC -OK
84913-01-07 12:08MAJEWSKI WŁODZIMIERZ1956dreptuśC -OK
51312-12-09 8:09MAKIEŁA KAZIMIERZ1951MKInO WarszawaC -OK
57112-12-10 12:33MALCZEWSKA AGATA1979WarszawaC -OK
20812-12-06 13:59MALCZEWSKA MAGDALENA1973WarszawaC -OK
21012-12-06 14:01MALCZEWSKI ADAM1967WarszawaC -OK
81013-01-06 23:13MARCINISZYN GRZEGORZ1986WSR Polskater RollerbladeC+DOK
55312-12-09 22:15MIANOWSKA DOROTA1974UNTS WarszawaC -OK
48112-12-08 2:50MICHALSKI ROBERT1982WołominC+DOK
43712-12-07 9:47MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA1987JOGGERC+DOK
61412-12-20 12:45MIGDAŁOWSKA KATARZYNA1983PruszkówC -OK
83513-01-07 0:39MIKOŁACZYK PIOTR1979WarszawaC+DOK
44912-12-07 15:52MILER CEZARY1977Running Free NasielskC+DOK
37912-12-06 12:03MISIEJUK MACIEJ1973TORUŃC+DOK
30912-12-06 17:11MOSKAL IZABELLA1973Klub Biegacza ErgoC+DOK
50912-12-09 0:46MOSKALUK PIOTR1969warszawaC -OK
34012-12-06 19:57MOSZKOWICZ EUGENIUSZ1942KondycjaC -OK
59712-12-11 9:13MROWIEC PAWEL1966ING ZycieC -OK
77113-01-06 13:37MURAWSKI MICHAŁ1986Ojeju team/ ElblągC+DOK
38912-12-06 12:03MUZYKA BARBARA1970Kopytko/WarszawaC+DOK
30312-12-06 16:47NAPIERAJ PIOTR1975WarszawaC -OK
61212-12-20 12:43NIEDZIÓŁKA JACEK1966WARSZAWAC+DOK
60512-12-20 12:39NIEDZIÓŁKA MAŁGORZATA1968WARSZAWAC+DOK
51812-12-09 11:54NORWA MICHAŁ1994WarszawaC -OK
69713-01-04 15:07NOWAKOWSKI CZESŁAW1947WarszawaC -OK
43412-12-07 9:43NOWAKOWSKI MARIUSZ1960Żoliborz BiegaC+DOK
15212-12-06 12:50OKULUS PIOTREK1986Legion WarszawaC+DOK
16312-12-06 12:57OLBRYś STANISŁAW-ADAM1967KBPimar LegionowoC+DOK
9612-12-06 12:19ORZECHOWSKI DANIEL198212tri.plC -OK
29412-12-06 16:16OSAKOWICZ MATEUSZ1980WarszawaC+DOK
18112-12-06 13:06PAPROCKA MARIOLA1981Dębe WielkieC -OK
74413-01-05 21:26PAWEŁ LECH1965GIBNO AmatorC+DOK
70013-01-04 15:17PAWŁOWSKA-POJAWA ANNA1976Festiwal BiegowyC -OK
85513-01-25 00:01PIEKARSKA AGNIESZKALotte/WedelC -OK
54612-12-09 19:53PIEKARSKI JACEK1966BrwinówC+DOK
60012-12-11 11:19PIELACHOWSKA BEATA1964T-Mobile Running TeamC+DOK
60112-12-11 11:20PIELACHOWSKI PIOTR1959Boso ale w ostrogachC+DOK
24212-12-06 14:44PIETROŃ MIROSŁAW1960WSB CytadelaC+DOK
64812-12-20 15:04PILECKI PAWEŁ1982AccelerateC+DOK
2512-12-06 15:29PIšTEK BOGDAN1953LECHICI ZielonkaC+DOK
22212-12-06 20:11POLA-DEUTSCHMANN IZABELLA1978WarszawaC -OK
38312-12-06 20:17POLIT ERNEST1974R-TEAM ŁowiczC -OK
57412-12-10 13:44POTORSKI JAROSŁAW1984WarszawaC -OK
63212-12-20 13:37PRAGA ANNA1956WarszawaC -OK
59012-12-10 22:28PRZYBYSZ ANDRZEJ1982WarszawaC -OK
83413-01-07 13:01PŁATEK TOMASZ1976Wściekłe BiedronkiC+DOK
67512-12-22 15:38RADKA JOANNA1987KB ERGOC+DOK
25712-12-06 15:05RADOMSKI KAZIMIERZ1963Kb.-Rebus.plC+DOK
20412-12-06 13:55RAPCZYŃSKI WITOLD1970agapa.plC -OK
50112-12-08 19:26ROBAK WOJCIECH1982Wojskowe Centrum Geograficzne WarszawaC -OK
20312-12-06 13:54ROCHOWSKI PIOTR1962Stalowa WolaC -OK
54012-12-09 18:28ROGACEWICZ HUBERT1984Orkan TacticalC+DOK
70313-01-04 15:21ROGOWSKI MARCIN1985WedelC -OK
13712-12-06 12:39ROGOÓLSKI ARTUR1975LECE BO CHCEC+DOK
66212-12-20 23:31ROSA LESZEK1959BÓBR TŁUSZCZC+DOK
83713-01-07 6:36ROSIŃSKA BARBARA1962MilanówekC -OK
46812-12-07 22:39ROSIŃSKI MACIEJ1993Warszawa - KamionekC -OK
60312-12-20 00:01ROWIŃSKI ARKADIUSZLotte/WedelC -OK
3912-12-06 12:08ROZWADOWSKI PAWEŁ1968BrwinówC+DOK
77313-01-06 14:16RUSAK PAWEŁ1975WarszawaC+DOK
212-12-06 20:24RUSZTECKA ANNA1979Szkotlandyard / WarszawaC+DOK
84413-01-07 10:16RUTECKA MAGDALENA1975ZielonkaC -OK
46012-12-07 20:21SAŁATA RADOSŁAW1980Stara WieśC+DOK
70813-01-04 14:58SCHEFFS WALDEMAR1962AONC+DOK
42312-12-07 7:42SELERSKI KRZYSZTOF1961POLFA TARCHOMIN S.A.C -OK
81213-01-06 23:53SERZYSKO ANNA1985WarszawaC -OK
26312-12-06 15:09SIERADZKA DARIA199012tri.plC+DOK
13012-12-06 12:33SITARSKI ANDRZEJ1973SulejówekC -OK
65612-12-20 19:12SKADORWA TYMON1982WarszawaC -OK
86313-01-25 00:01SKIERSKI RAFAŁ1979WarszawaC -OK
31212-12-06 21:15SKUZA ALEKSANDRA1991A.K.B. Mort!C -OK
12312-12-06 21:27SMUS DAMIAN1990KM Aktywni SochaczewC+DOK
57712-12-10 13:58SNOPKOWSKA JOANNA1994ZielonkaC -OK
74513-01-05 21:31STANIOS SYLWIA1981WarszawaC -OK
15012-12-06 12:49STANISZ PIOTREK1986Legion WarszawaC+DOK
23612-12-06 14:39STAWICKA JADWIGA1952Park Zdrojowy KonstancinC -OK
22712-12-06 14:26STAWOWSKI PIOTR1979WarszawaC+DOK
16112-12-06 12:55STAŃCZYK KRZYSZTOF1947V-MAX AdamówC -OK
60712-12-20 12:40STAŃSKI SŁAWOMIR1961WARSZAWAC+DOK
27812-12-06 23:01STEFAŃSKA KATARZYNA1972Stara WieśC -OK
84313-01-07 10:13STERLIŃSKI KAMIL1989WarszawaC -OK
79113-01-06 19:15STRZELECKI PIOTR1976WarszawaC -OK
50612-12-09 0:14SUCHECKI ADAM1982WarszawaC -OK
74213-01-05 21:17SWIERZYNSKI TOMASZ1984WarszawaC -OK
77713-01-06 16:19SZAFRAŃSKA SYLWIA198612tri.plC+DOK
12012-12-06 12:28SZCZEGIELNIAK MICHAŁ1987JózefówC -OK
46412-12-07 21:46SZOKALSKA ALEKSANDRA1982WarszawaC -OK
72413-01-04 21:18SZULIŃSKA ALEKSANDRA1992brakC+DOK
72213-01-04 18:27SZWED KRZYSZTOF1972warszawaC -OK
35412-12-06 12:01SZWEDO PIOTR1975CZERNIKOWOC -OK
12112-12-06 12:29SZYMBORSKA DOTA1978ONEGINETATOPA.BLOGSPOT.COMC -OK
78213-01-06 17:05SÓJKA GOSIA1975Lemming RunnersC -OK
64912-12-20 15:46TERECH SŁAWEK1985Rejowiec FabrycznyC+DOK
39812-12-06 12:04TRZASKOWSKA JUSTYNA1982WarszawaC+DOK
1112-12-06 12:05TRZASKOWSKI JAROSŁAW1978WarszawaC+DOK
49412-12-08 15:45TRZCINSKA ANNA1978INGŻYCIE / PGWBC+DOK
75313-01-05 10:37WALCZAK JOANNA1963WarszawaC+DOK
34212-12-06 12:00WALENDZIEWSKI ADAM1982Warszawa, KamionekC+DOK
85213-01-07 14:16WARZECHA ANNA198512tri.plC+DOK
25012-12-06 15:32WASIAK ŁUKASZ1982WarszawaC+DOK
8612-12-06 12:16WASILEWSKI ROBERT1972WSB CytadelaC+DOK
5112-12-06 12:10WIEśNIAK DARIUSZ1978Warszawa - BielanyC+DOK
73813-01-05 20:50WINIARSKA AGNIESZKA1987CT TEAM WarszawaC -OK
73913-01-05 20:52WINIARSKA DOBROSŁAWA1963CT TEAM ToruńC -OK
73413-01-05 20:44WINIARSKI JACEK1962CT Team ToruńC+DOK
4712-12-06 12:09WIśNIEWSKI PAWEŁ1973Rumaki/RadzikówC+DOK
5512-12-06 12:11WIśNIEWSKI PIOTR1973Rumaki/RadzikówC+DOK
75413-01-05 10:41WLEKLIŃSKA RENATA1964WarszawaC+DOK
39012-12-06 12:03WRÓBLEWSKA JOANNA1955sbbp.waw.plC -OK
63612-12-20 13:51WÓJCIK AGNIESZKA1982Trucht Tarchomin TeamC+DOK
36712-12-06 12:02WÓJCIK ROBERT1975WarszawaC+DOK
70213-01-04 15:18ZAKOWSKA ANNA1975Festiwal BiegowyC -OK
1912-12-06 12:06ZALEWSKI KASPER1994WarszawaC -OK
76613-01-06 0:29ZARZYCKA MONIKA1988KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiC+DOK
84713-01-07 11:03ZDZIKOT TOMASZ1979Warszawa-WawerC -OK
66712-12-21 10:29ZMARZLAK MONIKA1971WARSZAWAC+DOK
28412-12-06 15:54ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ198112tri.plC+DOK
83313-01-07 13:04ZYCH TOMASZ199112tri.plC+DOK
80213-01-06 21:10ŚCIGALSKI DOMINIK1979WarszawaC+DOK
55412-12-09 22:26ŚLUSARSKI KAMIL1987WarszawaC -OK
80113-01-06 21:10ŚWIERCZEWSKI MARCIN1979WarszawaC+DOK
84613-01-07 10:36ŚWISTAK PIOTR1984WarszawaC -OK
77013-01-06 11:59ŚWIĆ MAŁGORZATA1974Trucht Tarchomin Team / WarszawaC -OK
21312-12-06 14:03ŚWIĆ RAFAŁ1974Trucht Tarchomin Team/ WarszawaC+DOK
6112-12-06 12:11ŁACH WIESŁAW1970JeżoweC+DOK
75713-01-05 11:32ŻUCZKOWSKI ŁUKASZ1977WarszawaC -OK
74713-01-05 21:44ĆWIKŁA MONIKA1981WarszawaC+DOK
Trasa D - start godz. 13.00 (5 pętli) (ur. w 1996 i wcześniej) - 9,00 km
65512-12-20 21:53ANDREJEW AGNIESZKA1970VW Szewczyk TeamC+DOK
86013-01-25 00:01ANDRYSZCZYK TOMASZ1978WarszawaD -OK
35112-12-06 12:01ANDRZEJCZAK ANNA1976MagdalenkaD -OK
62412-12-20 13:03ANDRZEJCZYK ROBERT1976WarszawaD -OK
31412-12-06 17:54ARTYSZUK KAMIL1984WARSZAWIAKYD -OK
6612-12-06 12:12ARTYSZUK MIROSLAW1960WarszawaD -OK
64012-12-20 14:03BAJOREK JACEK197512tri.plC+DOK
46512-12-07 22:05BANASIAK PIOTR1966KRZAL ADVENTURE TEAMD -OK
11512-12-06 12:25BANASIK BARTOSZ1985niezrzeszony/WarszawaD -OK
77813-01-06 16:26BANASIK MARCIN1994WarszawaD -OK
45012-12-07 15:56BANASZKIEWICZ MARCIN1981Running FreeC+DOK
49012-12-08 14:45BARAN ZENON1960KB ACTIVESPORTSC+DOK
61012-12-20 12:41BARANOWSKI KRZYSZTOF1964ZIELONKAC+DOK
61112-12-20 12:42BARANOWSKI PAWEŁ1995ZIELONKAC+DOK
37412-12-06 12:02BARSZCZEWSKI PAWEŁ1973Witar TarnobrzegD -OK
64212-12-20 14:21BEDNARCZYK MARIUSZ1970Kamionek-Straz Miejska Pr.Pld/WarszawaD -OK
45512-12-07 17:56BEKDUR ADNAN1990LondynD -OK
66012-12-20 22:26BIAŁAS JAROSŁAW1983SyryniaC+DOK
67312-12-22 9:30BIERNACKI ADAM1950Łódź/WarszawaD -OK
12712-12-06 12:32BINKOWSKA IZABELA1979WarszawaD -OK
75113-01-05 23:42BLADOSZ KRZYSZTOF1974Warszawa-BielanyD -OK
24912-12-06 14:58BOBRYK ANNA1993ŁosiceC+DOK
25412-12-06 15:01BOBRYK ZENON1957ŁosiceC+DOK
81513-01-06 00:01BOGUCKA MARYNA1973WarszawaD -OK
29512-12-06 16:17BREMER GRACJAN1969WarszawaD -OK
22012-12-06 14:14BRZOZOWSKI ANDRZEJ1954WarszawaD -OK
3612-12-06 12:08BRZOZOWSKI ARTUR1966WarszawaD -OK
55512-12-09 22:37BRZOZOWSKI PIOTR1969KB-REBUS.PLC+DOK
6212-12-06 12:12BUDZISZEWSKA MARLENA1983WarszawaD -OK
49312-12-08 15:24BUGAJSKI ADAM1974PolanieD -OK
57812-12-10 13:59BURCZY MONIKA1981PiasecznoD -OK
76513-01-06 00:01BUTKIEWICZ MAŁGORZATA1966KB Galeria W-waC+DOK
1312-12-06 20:25BšK JOANNA1981Szkotlandyard / WarszawaC+DOK
68112-12-22 20:59BŁOŃSKI ŁUKASZ1985WarszawaC+DOK
52512-12-09 15:07BĘBENEK ANNA1983JeziorzanyD -OK
312-12-06 12:04CELEJOWSKA MAGDA1985LegionowoC+DOK
75013-01-05 22:10CHMIELAK KRZYSZTOF1982SĘKOCIN LASD -OK
52212-12-09 15:02CHRYCIUK WOJCIECH1965Spartanie DzieciomD -OK
17512-12-06 13:03CICHOWLAS LIDIA1987LublinD -OK
7112-12-06 12:13CIECHANOWSKI SŁAWOMIR1968WarszawaD -OK
65112-12-20 15:55CYRA IWONA1975WarszawaD -OK
65012-12-20 15:54CYRA PIOTR1975T-Mobile Running TeamD -OK
56412-12-10 10:21CYRNY RAFAŁ1977ingzycie.plC+DOK
78113-01-06 17:02CZARNECKI ADAM1971ŁomiankiD -OK
60612-12-20 12:40CZECHOWSKI JERZY1949mza-warszawaD -OK
73013-01-05 20:08CZECHOWSKI KRZYSZTOF1979WarszawaD -OK
37612-12-06 12:02CZUK PRZEMYSŁAW1974MagdalenkaD -OK
40012-12-06 12:04CZUPTA HIERONIM1974AON WarszawaC+DOK
35812-12-06 12:01DAVIES STEVE1967AGR Welodrom/WarszawaD -OK
72813-01-04 22:48DOBKOWSKA ANNA1951KB GALERIA WarszawaC+DOK
44512-12-07 15:00DOBRZAŃSKI MACIEJ1954Biegamy z OchotšD -OK
86113-01-25 00:01DOLCZEWSKI DARIUSZ1980WarszawaD -OK
2012-12-06 12:06DOROSZUK CEZARY1983A.K.B.MORT!C+DOK
25112-12-06 15:00DREWNIAK MARCIN1969Koczargi StareC+DOK
12512-12-06 12:31DROBIK MARCIN1987WarszawaD -OK
78713-01-06 17:35DRUś ROBERT1964WarszawaD -OK
50512-12-08 23:57DRYJA MONIKA1978WarszawaD -OK
25812-12-06 15:06DUDEK BARTŁOMIEJ198212tri.plD -OK
55712-12-10 0:09DUDKIEWICZ JACEK1985ARWSD -OK
25612-12-06 22:35DUKWICZ MAGDA1984WarszawaD -OK
69212-12-23 20:51DUSZCZYK BARTOSZ1982WarszawaD -OK
82113-01-06 00:01DYMEL ANDRZEJ1952WarszawaD -OK
17712-12-06 13:04DYś MAGDALENA1987LublinD -OK
48312-12-08 8:10DZIEKONSKI JACEK1957KondycjaD -OK
33212-12-06 19:16DšBROWSKA ALEKSANDRA1986A.K.B. Mort!D -OK
45912-12-07 20:18DŻUGANOWSKA AGNIESZKA1973WarszawaD -OK
79913-01-06 20:52FALKOWSKI PIOTR1969PiasecznoD -OK
63512-12-20 13:45FRANCZAK PIOTR1979warszawaD -OK
54312-12-09 19:10FRYDRYCH BOŻENA1957WarszawaC+DOK
67112-12-21 12:09FUDAŁA MAREK1955WarszawaD -OK
5012-12-06 12:10FURMAN TOMASZ1971Biegam dla MatiegoD -OK
58412-12-10 18:52FURMANIAK JAROSŁAW1981Raiffeisen PolbankD -OK
57212-12-10 12:45FURMANIAK PAWEŁ1983ingżycie.plD -OK
50012-12-08 19:09GAIK BARTŁOMIEJ1976WarszawaC+DOK
4512-12-06 12:09GAJAK PIOTR1980Klub Wysokogórski WarszawaD -OK
51212-12-09 7:48GELBERG MACIEJ1978WarszawaD -OK
68712-12-23 17:56GIELO ROBERT1976WarszawaD -OK
54712-12-09 20:13GOGOLEWSKA ANNA1959SłupnoD -OK
72113-01-04 18:01GOLI LESZEK1976WarszawaD -OK
67612-12-22 16:00GRABAN ŁUKASZ1985DoliceD -OK
11112-12-06 20:09GRABEK ANNA1975WarszawaD -OK
33312-12-06 20:11GRABEK RADOSLAW1975WarszawaD -OK
21912-12-06 14:11GRACZYK JAKUB1974ŁódźD -OK
49212-12-08 15:12GRADOWSKI KRZYSZTOF1980Biegamy z OchotšD -OK
32512-12-06 18:57GROCHOWSKA JOANNA1964Biegamy z OchotšD -OK
32312-12-06 18:54GROCHOWSKI GRZEGORZ1961Biegamy z OchotšD -OK
32612-12-06 19:00GROCHOWSKI KRZYSZTOF1989Biegamy z OchotšD -OK
32712-12-06 19:03GROCHOWSKI PAWEŁ1964WarszawaD -OK
40212-12-06 12:04GRZEBYK SŁAWOMIR1981SiedliskaD -OK
60812-12-20 12:40GRZESZCZYK SYLWIA1982WarszawaD -OK
76213-01-05 00:01GWIZDAŁA CEZARY,1970KuĽnia TraithlonuD -OK
22612-12-06 14:18GĘBICKA AGNIESZKA198112tri.plD -OK
70713-01-04 14:57GŇRAL TADEUSZ1970Kb Tgart/akb mOrt warszawaD -OK
47412-12-07 23:15GÓJSKA JUSTYNA1965WarszawaD -OK
47512-12-07 23:18GÓJSKI MIROSŁAW1963ZšbkiD -OK
32012-12-06 18:25GÓRZYŃSKA ANNA1975ABCD -OK
53512-12-09 17:09HERMAN RAFAŁ1977Easy-SportC+DOK
26212-12-06 15:20HRYCKIEWICZ MAŁGORZATA198012tri.plD -OK
47312-12-07 23:02HUZIUK PIOTR1973WarszawaD -OK
38812-12-06 15:25JAGIELSKI WITOLD196512tri.plD -OK
85813-01-25 00:01JAKUBIAK DOMINIK1957Lotte/WedelD -OK
76013-01-05 00:01JAKUBOWSKI WOJCIECH1984PruszkówD -OK
75813-01-05 12:11JARCO ALEKSANDRA1988Podkowa LeśnaD -OK
80513-01-06 21:52JEDRZEJEWSKI KONRAD1973SKANDIAD -OK
81313-01-06 00:01JURKOWSKA JAGODA1984VEGE RunnersD -OK
56612-12-10 11:02JURKOWSKI MARCIN1976Nowy WilkówD -OK
58512-12-10 20:19JšDRZYK MARCIN1976KanieD -OK
19312-12-06 13:22JÓZWIK ROBERT1976WarszawaD -OK
9112-12-06 12:17KACZOREK MARCIN1975JÓZEFÓWC+DOK
84813-01-07 11:37KACZYŃSKI ARTUR1974WarszawaD -OK
42212-12-07 7:19KAJKO ARTUR1974Klub Biegowy ErgoD -OK
58212-12-10 17:59KALINOWSKI ARKADIUSZ1967WarszawaD -OK
28112-12-06 15:50KAMIŃSKI MICHAŁ198112tri.plD -OK
29112-12-06 16:04KANIEWSKI PAWEŁ1982WarszawaD -OK
4412-12-06 12:09KARłOWICZ ANNA1953Wolna WolaD -OK
64112-12-20 14:19KARCZEWSKA MAJA1994WołominD -OK
79713-01-06 20:30KAROLKIEWICZ DANIEL1986ENTRE.PL TeamD -OK
76113-01-05 00:01KASKA-ŁOBODOWSKA EWELINA1984SiennicaD -OK
10812-12-06 12:23KASPRZAK KASIA1976SulejówekD -OK
49512-12-08 16:23KILIAŃSKI RAFAŁ1972Trucht Tarchomin TeamC+DOK
58612-12-10 20:52KIRAGA ANNA1980WarszawaC+DOK
10912-12-06 12:23KLEJNOWSKI KRZYSZTOF1991Green Manalishi Band / WarszawaD -OK
16212-12-06 12:55KLEPACKI TOMASZ1956Bileański KB WarszawaD -OK
51912-12-09 12:33KLUKOWSKI DARIUSZ1965WarszawaC+DOK
14012-12-06 12:41KNYCHAS DAREK1973KLUB BIEGOWY ERGOC+DOK
30612-12-06 16:58KOCON MAGDALENA198412tri.plD -OK
67212-12-21 13:54KONDRAT KRZYSZTOF1963WARSZAWAD -OK
56312-12-10 10:15KORBA SŁAWOMIR1972WarszawaD -OK
42412-12-07 8:02KORDALEWSKI ŁUKASZ1983CANAL+ SPORTS TEAMD -OK
63912-12-20 14:00KORDELASIŃSKI MACIEJ1968WarszawaD -OK
47912-12-08 0:43KORKOSZ ANDRZEJ1977Groty TeamD -OK
7912-12-06 12:14KOSATKO TOMASZ1984ULAMA TEAMD -OK
25912-12-06 15:06KOSTAŃSKI WOJCIECH198812tri.plC+DOK
36512-12-06 12:02KOTLARCZYK MAGDA1975MagdalenkaD -OK
16712-12-06 22:13KOTOWICZ TADEUSZ1953OtwockD -OK
35512-12-06 12:01KOTOWSKI SZYMON1966Majdan /WolominD -OK
40512-12-07 13:27KOWALCZYK MAGDALENA1987PruszkówD -OK
3512-12-06 20:34KOWALCZYK MARIUSZ1976radomD -OK
83613-01-07 9:20KOWALSKA ALICJA1985PruszkówD -OK
60212-12-11 11:22KOWALSKA MONIKA1979T-Mobile Running TeamD -OK
83913-01-07 9:23KOWALSKI MARIUSZ1984PruszkówD -OK
77613-01-06 14:43KOZIELSKI PAWEŁ1977MRiRWD -OK
86413-01-25 00:01KOZŁOWSKI JACEKWarszawaD -OK
38712-12-06 12:03KOZŁOWSKI LESZEK1979Mińsk MazowieckiD -OK
28712-12-06 16:33KOśCIELSKI MATEUSZ1976Biegamy w NieporęcieC+DOK
24012-12-06 14:43KOśNIEWSKA WERONIKA1985obozybiegowe.pl / MarkiC+DOK
9912-12-06 12:21KOŁACZ WOJCIECH1990Klub Biegacza ERGOC+DOK
62312-12-20 13:00KOŁODZIEJEK MAREK1971WarszawaD -OK
62512-12-20 13:05KOŁODZIEJEK PIOTR1970WarszawaD -OK
15512-12-06 12:53KOŃCZYCKA MAŁGORZATA1964WarszawaC+DOK
16012-12-06 12:54KOŃCZYCKI JANUSZ1964WarszawaC+DOK
39612-12-06 12:04KRAJEWSKA-SUSKIEWICZ MAGDA1974Obozybiegowe.pl / WarszawaD -OK
13512-12-06 12:36KRAJEWSKI GRZEGORZ1974Drużyna SzpikuC+DOK
70413-01-04 14:43KRAWCZYŃSKI JACEK1947RadziejowiceD -OK
19412-12-06 13:27KRUK ARKADIUSZ1971WarszawaD -OK
13312-12-06 12:36KRZYCKI RAFAŁ1977Klub Biegacza ERGOC+DOK
66312-12-20 23:49KRÓLICKI KONRAD1981AXA Running TeamD -OK
53212-12-09 15:56KRÓLIKOWSKA CECYLIA1985WarszawaC+DOK
53412-12-09 16:02KRÓLIKOWSKA EMILIA1987WarszawaD -OK
63412-12-20 13:44KSIˇŻEK MIKOŁAJ1982warszawaD -OK
46612-12-07 22:08KUBACKI DARIUSZ1970KRZAL ADVENTURE TEAMD -OK
29212-12-06 16:10KUBUJ ŁUKASZ198812tri.pl/WarszawaC+DOK
81813-01-06 00:01KUCIŃSKI ANDRZEJ1960Lasek Bielański TeamD -OK
67812-12-22 19:19KUCIŃSKI ŁUKASZ1978WarszawaC+DOK
73313-01-05 20:42KUCZYŃSKI DANIEL1975prężne vackyD -OK
73213-01-05 20:35KUCZYŃSKI LESŁAW1978Prężne VackyD -OK
73513-01-05 20:48KULA KRZYSZTOF1989WarszawaC+DOK
33712-12-06 19:51KUPNIEWSKI JAKUB1971CANAL+ SPORTS TEAMD -OK
50312-12-08 21:21KURCZ MICHAŁ1983WarszawaD -OK
47012-12-07 22:40KURDWANOWSKI JERZY1981WarszawaD -OK
46312-12-07 20:56KUREK PIOTR1979MilanówekD -OK
42012-12-07 6:34KURIATA MARCIN1975Rembertów Team / WOSiRD -OK
48812-12-08 10:49KURYŁO JĘDRZEJ1983KoszalinD -OK
61912-12-20 12:48KUśPIT PRZEMYSŁAW1987ŁęcznaD -OK
76313-01-05 00:01KUŁAKOWSKI PIOTR1957CzłapaczeD -OK
7812-12-06 21:06KWIATEK TOMASZ1982A.K.B. Mort!D -OK
24612-12-06 14:47KWIATKOWSKI ALEKSANDER1962ŁowiczD -OK
73613-01-05 20:48KWIATKOWSKI ARKADIUSZ1986CT TEAM WarszawaC+DOK
34912-12-06 12:01KWINTA ANDRZEJ1977WARSZAWAD -OK
81613-01-06 00:01KŁOS ZBIGNIEWPiastówD -OK
85313-01-07 14:20KŁOSOWSKI KAMIL1985WarszawaC+DOK
20912-12-06 14:00KĘDZIOR MACIEK1983WarszawaC+DOK
9012-12-06 12:17LASKOWSKI GRZEGORZ1968Bobr TluszczD -OK
73113-01-05 20:31LASKUS WIKTORIA1983WarszawaD -OK
64612-12-20 14:57LASOCKI PIOTR1981WarszawaD -OK
48512-12-08 9:14LAU MARCIN1974LAWFAMILYD -OK
51012-12-09 0:56LENGIEWICZ JAKUB1977OTK RzeźnikD -OK
1512-12-06 12:05LEWIŃSKI KRZYSZTOF1967BIEGIEM PRZEZ POLSKĘC+DOK
7512-12-06 12:14LUCZYK JANUSZ1979Bobr TluszczD -OK
68012-12-22 20:16LUDWINEK-ZARZEKA IWONA1983Vege RunnersD -OK
27612-12-06 15:33LUKS BARTŁOMIEJ1981Polarny Klub Sportowy HornsundC+DOK
15112-12-06 12:49LUSA MARCIN1980SulejówekD -OK
14512-12-06 21:32MACUGOWSKI MARIUSZ1975KB TKKF Promyk CiechanówD -OK
14412-12-06 12:43MADYŃSKI RAFAŁ1972WarszawaD -OK
17912-12-06 13:04MAGRZYK CZESŁAW1955Bielański KB WarszawaD -OK
14312-12-06 12:42MAJDAN ŁUKASZ1976Spartanie DzieciomD -OK
81913-01-06 00:01MALDIS NISAK1948Lasek Bielański TeamD -OK
11912-12-06 12:27MALISZEWSKA MARTA1978obozybiegowe.plD -OK
15912-12-06 12:54MALISZEWSKI CEZARY1958Denat WarszawaD -OK
14612-12-06 12:44MANDYGRAF-MAJDAN ELA1978BBL WarszawaD -OK
81013-01-06 23:13MARCINISZYN GRZEGORZ1986WSR Polskater RollerbladeC+DOK
67412-12-22 13:51MATYS ŁUKASZ1983WarszawaD -OK
62712-12-20 13:06MAZUR DAWID1980MarkiD -OK
55212-12-09 22:13MIANOWSKI RAFAŁ1973UNTS WarszawaD -OK
40412-12-06 12:04MICHALIK SŁAWOMIR1977PogorzelD -OK
48112-12-08 2:50MICHALSKI ROBERT1982WołominC+DOK
43712-12-07 9:47MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA1987JOGGERC+DOK
83513-01-07 0:39MIKOŁACZYK PIOTR1979WarszawaC+DOK
44912-12-07 15:52MILER CEZARY1977Running Free NasielskC+DOK
37912-12-06 12:03MISIEJUK MACIEJ1973TORUŃC+DOK
51512-12-09 11:26MISZCZUK ARKADIUSZ1967WarszawaD -OK
11812-12-06 12:27MIZIELIńSKI ARTUR197412tri.plD -OK
51612-12-09 11:28MIŁOSZ KAROLINA1983WarszawaD -OK
44212-12-07 14:41MONTRADE HERVE1976nieD -OK
30912-12-06 17:11MOSKAL IZABELLA1973Klub Biegacza ErgoC+DOK
82213-01-06 00:01MUCHA JAROSŁAW1968wiwakD -OK
77113-01-06 13:37MURAWSKI MICHAŁ1986Ojeju team/ ElblągC+DOK
38912-12-06 12:03MUZYKA BARBARA1970Kopytko/WarszawaC+DOK
56512-12-10 10:36MŁODECKA SYLWIA1973Biegnij WarszawoD -OK
66512-12-21 7:58NADROWSKI TOMASZ1982WarszawaD -OK
58712-12-10 21:33NAGIEL JACEK1968SulejówekD -OK
85513-01-14 00:01NAGÓRNA ANNA1984Lotte/WedelD -OK
24312-12-06 14:46NAJMÓŁA SŁAWOMIR1975WarszawaD -OK
21512-12-06 14:06NARTOWSKI JAN1959WarszawaD -OK
61212-12-20 12:43NIEDZIÓŁKA JACEK1966WARSZAWAC+DOK
60512-12-20 12:39NIEDZIÓŁKA MAŁGORZATA1968WARSZAWAC+DOK
33612-12-06 19:42NIEśCIORUK MIROSŁAW1961WARM RTD -OK
56012-12-10 8:56NOWAK NATALIA1986WarszawaD -OK
4012-12-06 12:08NOWAK PAWEŁ1989PUKS ROCH JasienicaD -OK
43412-12-07 9:43NOWAKOWSKI MARIUSZ1960Żoliborz BiegaC+DOK
8312-12-06 12:16NOWICKA JOANNA1953Warszawa StegnyD -OK
68612-12-23 16:59NOWIŃSKI MARCIN1983WarszawaD -OK
82813-01-06 00:01NOWOCIEŃ JACEK1959GLKS NadarzynD -OK
69613-01-04 15:05OCHMAN KATARZYNA1980WarszawaD -OK
32212-12-06 23:38OKOMSKI ŁUKASZ1984RadomD -OK
15212-12-06 12:50OKULUS PIOTREK1986Legion WarszawaC+DOK
16312-12-06 12:57OLBRYś STANISŁAW-ADAM1967KBPimar LegionowoC+DOK
32812-12-06 19:08OLSZEWSKA KATARZYNA1980Warszawa / 12tri.plD -OK
68512-12-23 16:07OSADCZUK FILIP1980BiegamBoLubię WarszawaD -OK
29412-12-06 16:16OSAKOWICZ MATEUSZ1980WarszawaC+DOK
75913-01-05 00:01OTOLSKI ŁUKASZ1976iHaHaD -OK
56212-12-10 10:00OTTO ZDZISŁAWA1947Harley DavidsonD -OK
13812-12-06 12:40OWCZAREK KAROLINA1985WarszawaD -OK
81413-01-06 00:01OWSIŃSKI MACIEJ1979VEGE RunnersD -OK
1812-12-06 12:06OŻADOWICZ AGNIESZKA1978WarszawaD -OK
83813-01-07 9:21PAJ©K MALWINA1985WarszawaD -OK
69012-12-23 20:00PASEK ZBIGNIEW1963WarszawaD -OK
74413-01-05 21:26PAWEŁ LECH1965GIBNO AmatorC+DOK
73713-01-05 20:50PAWŁOWSKA KATARZYNA1975aleTEMPOD -OK
77513-01-06 14:37PEREK MARTYNA1984Garwolin/Wa-waD -OK
65812-12-20 19:47PERZYNA RAFAL1982UrsusD -OK
54612-12-09 19:53PIEKARSKI JACEK1966BrwinówC+DOK
60012-12-11 11:19PIELACHOWSKA BEATA1964T-Mobile Running TeamC+DOK
60112-12-11 11:20PIELACHOWSKI PIOTR1959Boso ale w ostrogachC+DOK
41012-12-07 12:37PIETRANIK PAWEŁ1986PruszkówD -OK
24212-12-06 14:44PIETROŃ MIROSŁAW1960WSB CytadelaC+DOK
33812-12-06 19:55PIETRZYK SŁAWOMIR1966KB-Rebus.plD -OK
64812-12-20 15:04PILECKI PAWEŁ1982AccelerateC+DOK
36412-12-06 12:02PIWOŃSKI ANDRZEJ1993PUKS ROCH JasienicaD -OK
2512-12-06 15:29PIšTEK BOGDAN1953LECHICI ZielonkaC+DOK
50412-12-08 23:52PIŁAT MARIUSZ1963KLUB BIEGACZA PLL LOTD -OK
41212-12-07 12:42PIŃCIUREK TOMASZ1981KamionekD -OK
70913-01-04 15:05POJAWA TOMASZ1973Byledobiec AninD -OK
28012-12-06 15:46POLAK ANDRZEJ1969NadarzynD -OK
82013-01-06 00:01POLAK TERESA1951KB Active Sports W-waD -OK
10412-12-06 12:22POLKOWSKI RADEK1983WarszawaD -OK
35612-12-06 12:01POPIELARZ DANIEL1978PruszkówD -OK
24512-12-06 22:33POPOWSKI JAROSŁAW1969UNTS WarszawaD -OK
12612-12-06 12:31POTEMPSKI PAWEŁ1977WarszawaD -OK
69412-12-30 00:01POŁASKI LESZEK1947WarszawaD -OK
3412-12-06 12:08PRZYBYSZ SYLWIA04-0TłuszczD -OK
71213-01-04 15:38PRZYCHODZKI DOMINIK1983WarszawaD -OK
31112-12-06 23:28PTASZYŃSKI MICHAŁ1976JózefówD -OK
77413-01-06 14:23PYTKOWSKI MAREK1956Lechici ZielonkaD -OK
33012-12-06 19:10PYśK KAMIL1983Ostrołęka/biegusiem.plD -OK
83413-01-07 13:01PŁATEK TOMASZ1976Wściekłe BiedronkiC+DOK
9312-12-06 12:18RABA JOLANTA1963WarszawaD -OK
67512-12-22 15:38RADKA JOANNA1987KB ERGOC+DOK
25712-12-06 15:05RADOMSKI KAZIMIERZ1963Kb.-Rebus.plC+DOK
84213-01-07 10:12REDŁOWSKA BOŻENA1976WarszawaD -OK
41912-12-07 6:26REMISIEWICZ LUKASZ1982WarszawaD -OK
54012-12-09 18:28ROGACEWICZ HUBERT1984Orkan TacticalC+DOK
13712-12-06 12:39ROGOÓLSKI ARTUR1975LECE BO CHCEC+DOK
66212-12-20 23:31ROSA LESZEK1959BÓBR TŁUSZCZC+DOK
37012-12-06 12:02ROSA PRZEMYSŁAW1986Rembertów TeamD -OK
52912-12-09 15:11ROSLON MAGDALENA1983WolominD -OK
36212-12-06 12:02ROSTKOWSKI ŁUKASZ1985Biegam Bo LubięD -OK
3912-12-06 12:08ROZWADOWSKI PAWEŁ1968BrwinówC+DOK
18012-12-06 13:05RUPIEWICZ JAROSŁAW1980KB Castellanus/WarszawaD -OK
77313-01-06 14:16RUSAK PAWEŁ1975WarszawaC+DOK
212-12-06 20:24RUSZTECKA ANNA1979Szkotlandyard / WarszawaC+DOK
61612-12-20 12:47RUTKOWSKI WOJCIECH1980WarszawaD -OK
74913-01-05 22:08RYGULSKI MARCIN1980CT TeamD -OK
47612-12-08 0:13RYSZKA BOGUSŁAW1966WarszawaD -OK
30512-12-06 16:54RĘDZIA TOMASZ1972KB RebusD -OK
72913-01-05 20:08SABALA KRZYSZTOF1960WarszawaD -OK
82413-01-06 00:01SAKWA ALINA1962KB Active SportsD -OK
19712-12-06 13:30SAS ALDONA1961PiastówD -OK
42712-12-07 13:25SASIN ROMUALD1973WŁ BiałobrzegiD -OK
46012-12-07 20:21SAŁATA RADOSŁAW1980Stara WieśC+DOK
70813-01-04 14:58SCHEFFS WALDEMAR1962AONC+DOK
7612-12-06 12:14SEKSśCIŃSKA MAGDALENA1984ŁomżaD -OK
71313-01-04 15:40SELENTA JACEK1975WarszawaD -OK
45812-12-07 18:49SEROCKI PIOTR29MarkiD -OK
54412-12-09 19:38SIDWIŃSKI MARCIN1982Warszawa Praga PółnocD -OK
52412-12-09 15:06SIELECKI GRZEGORZ1978OpatówD -OK
26312-12-06 15:09SIERADZKA DARIA199012tri.plC+DOK
22912-12-06 14:32SIERZPUTOWSKA IZABELLA1975UMISIED -OK
82313-01-06 00:01SKALSKI PIOTR1967WarszawaD -OK
72713-01-04 22:13SKARZYŃSKA MAGDALENA1987KanieD -OK
12312-12-06 21:27SMUS DAMIAN1990KM Aktywni SochaczewC+DOK
34112-12-06 15:53SNOPKOWSKA JOLANTA198712tri.plD -OK
4212-12-06 12:09SOBIERAJ KRZYSZTOF1989PUKS ROCH JasienicaD -OK
79613-01-06 19:55SOBIESIAK RAFAŁ1981WarszawaD -OK
84013-01-07 9:49SOBIESZEK SEWERYN1980WarszawaD -OK
74013-01-05 20:54SROCZYŃSKI PAWEŁ1980WarszawaD -OK
67012-12-21 11:41STANCZAK JAKUB1985PłockD -OK
15012-12-06 12:49STANISZ PIOTREK1986Legion WarszawaC+DOK
22712-12-06 14:26STAWOWSKI PIOTR1979WarszawaC+DOK
60712-12-20 12:40STAŃSKI SŁAWOMIR1961WARSZAWAC+DOK
23112-12-06 14:36STEFAŃSKI DARIUSZ1961WarszawaD -OK
7012-12-06 12:13STOKOWSKI MAREK1977WarszawaD -OK
44312-12-07 14:56STOLARSKA BEATA1966JABŁONNAD -OK
44412-12-07 14:59STOLARSKI PAWEŁ1964JABŁONNAD -OK
46912-12-07 22:39STROJEK GRAŻYNA1974WarszawaD -OK
71613-01-04 16:19STRUMIŃSKI PIOTR1985WarszawaD -OK
53712-12-09 17:48STRYKOWSKI DANIEL1980warszawaD -OK
3812-12-06 12:08STUPKIEWICZ EWA1972Żwawe ŻubryD -OK
34412-12-06 12:00SUCHCICKI MAREK1977PUKS ROCH JasienicaD -OK
59812-12-11 9:45SUCHMIEL KAROLINA1980WarszawaD -OK
53312-12-09 15:59SUSZEK PAWEŁ1982WarszawaD -OK
77713-01-06 16:19SZAFRAŃSKA SYLWIA198612tri.plC+DOK
10712-12-06 12:23SZARSKA IWONA1960aleTEMPOD -OK
58012-12-10 15:24SZARUCH ŁUKASZ1982WarszawaD -OK
78613-01-06 17:34SZCZEPANIAK ARTUR1972Sportgas PGNiGo!D -OK
33112-12-06 19:12SZCZEPKOWSKI PAWEŁ1955ArtequipmentD -OK
86213-01-25 00:01SZEWCZYK RADOSŁAW1975Lotte/WedelD -OK
16912-12-06 12:59SZMIDT JACEK1957Bielański KB WarszawaD -OK
42612-12-07 8:27SZOSTAKOWSKI JAROSŁAW1967Biegamy z OchotšD -OK
51412-12-09 10:59SZTOMBER DANIEL1982AXA Running TeamD -OK
72413-01-04 21:18SZULIŃSKA ALEKSANDRA1992brakC+DOK
2412-12-06 20:33SZYMCZAK RYSZARD1943WarszawaD -OK
82613-01-06 00:01SŁOWIŃSKA IDA1975KB Active SportsD -OK
64912-12-20 15:46TERECH SŁAWEK1985Rejowiec FabrycznyC+DOK
59912-12-11 10:56TOMASIK JANUSZ1943niezrzeszonyD -OK
38612-12-06 12:03TORZEWSKA AGNIESZKA1974WarszawaD -OK
37112-12-06 12:02TORZEWSKI JANUSZ1973WarszawaD -OK
39812-12-06 12:04TRZASKOWSKA JUSTYNA1982WarszawaC+DOK
1112-12-06 12:05TRZASKOWSKI JAROSŁAW1978WarszawaC+DOK
49412-12-08 15:45TRZCINSKA ANNA1978INGŻYCIE / PGWBC+DOK
38212-12-06 12:03TUROS MAREK1969WarszawaD -OK
23012-12-06 14:33UMIŃSKI MICHAŁ1976UMISIED -OK
57612-12-10 13:46WAJDWICZ ANNA1978WarszawaD -OK
75313-01-05 10:37WALCZAK JOANNA1963WarszawaC+DOK
26612-12-06 15:10WALENDZIEWSKA MAŁGORZATA1984Polska Biega / WarszawaD -OK
34212-12-06 12:00WALENDZIEWSKI ADAM1982Warszawa, KamionekC+DOK
23712-12-06 14:40WALENTA HANNA1976obozybiegowe.plD -OK
23812-12-06 14:41WALENTA STANISŁAW1975obozybiegowe.plD -OK
85213-01-07 14:16WARZECHA ANNA198512tri.plC+DOK
25012-12-06 15:32WASIAK ŁUKASZ1982WarszawaC+DOK
8612-12-06 12:16WASILEWSKI ROBERT1972WSB CytadelaC+DOK
72013-01-04 16:58WAWRZYKOWSKI JAROSŁAW1972LublinD -OK
57912-12-10 15:22WEISS PAWEŁ1976WarszawaD -OK
65412-12-20 16:28WIECZOREK DARIUSZ1967WarszawaD -OK
31012-12-06 17:12WIELANIER MATYLDA1976niezrzeszonaD -OK
5312-12-06 12:10WIERZBICKI LUKASZ1980WarszawaD -OK
5112-12-06 12:10WIEśNIAK DARIUSZ1978Warszawa - BielanyC+DOK
13112-12-06 12:33WILGAT ADAM197112tri.plD -OK
73413-01-05 20:44WINIARSKI JACEK1962CT Team ToruńC+DOK
20712-12-06 13:58WIśNIEWSKA JOANNA1975WarszawaD -OK
4712-12-06 12:09WIśNIEWSKI PAWEŁ1973Rumaki/RadzikówC+DOK
5512-12-06 12:11WIśNIEWSKI PIOTR1973Rumaki/RadzikówC+DOK
75413-01-05 10:41WLEKLIŃSKA RENATA1964WarszawaC+DOK
11012-12-06 12:23WOJDA DARIUSZ1974JÓZEFÓWD -OK
21712-12-06 14:08WOJTYLA PAWEL1984uks pulaski warszawaD -OK
84113-01-07 10:09WOźNIAK MARCEL1984Sportgas PGNiGo!D -OK
27012-12-06 15:11WRZESIŃSKI MARCIN1975DRAGON SOCHACZEWD -OK
26812-12-06 15:20WRZESIŃSKI WOJCIECH1972DRAGON SOCHACZEWD -OK
36912-12-06 12:02WYSOCKA MONIKA1984ŁomżaD -OK
80013-01-06 20:54W©SOWSKA JAGODA1966PiasecznoD -OK
63612-12-20 13:51WÓJCIK AGNIESZKA1982Trucht Tarchomin TeamC+DOK
16412-12-06 12:57WÓJCIK DOROTA1987LublinD -OK
5612-12-06 12:11WÓJCIK PIOTR1977WarszawaD -OK
36712-12-06 12:02WÓJCIK ROBERT1975WarszawaC+DOK
10012-12-06 21:03ZAKRZEWSKA MONIKA1977WarszawaD -OK
49712-12-08 18:03ZALEWSKI MARCIN1952Canor Anticus/WarszawaD -OK
76413-01-05 00:01ZALEWSKI MARCIN1987WarszawaD -OK
48612-12-08 9:19ZAMOJSKA-LAU MAGDALENA1974LAWFAMILYD -OK
67912-12-22 20:15ZARZEKA MARCIN1974Vege RunnersD -OK
76613-01-06 0:29ZARZYCKA MONIKA1988KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiC+DOK
58112-12-10 17:44ZAWADA RAFAŁ1972Kizia Mizia TeamD -OK
61512-12-20 12:45ZAWADZKI ŁUKASZ1982WarszawaD -OK
23512-12-06 14:38ZDZIECHOWSKI SZYMON1979Żwawe ŻubryD -OK
66112-12-20 22:40ZEGARLOWICZ PAWEł1962PiastowD -OK
64512-12-20 14:56ZIELINSKA EMILIA1983activesports warszawaD -OK
31912-12-06 18:21ZIELIŃSKA WERONIKA198612tri.plD -OK
11712-12-06 12:25ZIENTEK ŁUKASZ1976WarszawaD -OK
66712-12-21 10:29ZMARZLAK MONIKA1971WARSZAWAC+DOK
23912-12-06 14:42ZNAMIEC MARCIN1977WarszawaD -OK
28412-12-06 15:54ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ198112tri.plC+DOK
83313-01-07 13:04ZYCH TOMASZ199112tri.plC+DOK
80213-01-06 21:10ŚCIGALSKI DOMINIK1979WarszawaC+DOK
27412-12-06 15:15ŚMIETAŃSKI TOMASZ1968DRAGON SOCHACZEWD -OK
55012-12-09 20:49ŚNIEGOCKA MARTA1984Orkan TacticalD -OK
80113-01-06 21:10ŚWIERCZEWSKI MARCIN1979WarszawaC+DOK
59312-12-10 23:36ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1985WarszawaD -OK
21312-12-06 14:03ŚWIĆ RAFAŁ1974Trucht Tarchomin Team/ WarszawaC+DOK
6112-12-06 12:11ŁACH WIESŁAW1970JeżoweC+DOK
45312-12-07 17:02ŁASKAWIEC KATARZYNA1989Qualita di Vita/WarszawaD -OK
50812-12-09 0:38ŁOBODZIŃSKI PIOTR1985JacekBiega By PowergymD -OK
14812-12-06 12:44ŻUCHOWSKI PIOTR1970WarszawaD -OK
30412-12-06 16:52ŻURANIEWSKA AGNIESZKA1977Trucht Tarchomin TeamD -OK
42112-12-07 7:13ŻYWEK TERESA1947WarszawaD -OK
49112-12-08 15:04ĆWIEK ARKADIUSZ1976WarszawaD -OK
74713-01-05 21:44ĆWIKŁA MONIKA1981WarszawaC+DOK